W Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonem 18 maja 2023 r. w  niezwykle miłej atmosferze odbyło się spotkanie autorskie z Anną Rybakiewicz, autorką niedawno wydanych książek obyczajowych „Lekarka nazistów” i „Złodziejka listów”. Pani Anna mieszka w Łomży, z zawodu jest prawnikiem, pisanie traktuje jako hobby i odskocznię od codzienności. W swoich powieściach odnosi się do losów przodków, usłyszanych ludzkich historii Ziemi Łomżyńskiej, ukazując przy tym zapomniane miejsca, które za sprawą stworzonych przez nią postaci ponownie budzą się do życia.

Spotkanie miało charakter luźnej rozmowy, podczas której  autorka opowiadała o swoim warsztacie pisarskim, bohaterach i fabule powieści. Uczestnicy spotkania zachęceni tematyką regionalną ochoczo kupowali książki pisarki, otrzymując dedykacje z autografem. Zainteresowanych lekturą zapraszamy do biblioteki   

Dziękujemy autorce i wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

 

GBP w Czerwonem

 

Galeria zdjęć na FB biblioteki: