W minioną niedziele odbył się VII Rajd Rowerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie KaFCuki oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwonem. Do biblioteki przybyło około 80 osób. Rowerzyści pod eskortą Policji wyruszyli spod budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem przemierzając trasę do Kozła, w kierunku Wincenty i dalej przez kolonie Czerwonego docierając na plac przy bibliotece. Po powrocie z ok. 15-kilomertowej trasyna rowerzystów czekał piknik przygotowany przez członków Stowarzyszenia. Uczestnicy mogli zjeść kiełbaskę z grilla, ciastka i wypić ciepłe lub zimne napoje. Oprócz przejazdu zaplanowaną trasą przez miłą i spokojną okolicę dla uczestników rajdu zostały przygotowane zabawy i konkursy zorganizowane przez Nadleśnictwo Nowogród, w których każdy mógł spróbować swoich sił.

Rajd rowerowy został dofinansowany przez Bank Spółdzielczyw Kolnie. Partnerami akcji było Nadleśnictwo Nowogród, Powiatowa Komenda Policji w Kolnie oraz Pan Sylwester Nicewicz. Wszystkim uczestnikom rajdu, sponsorom, partnerom akcji serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo izapraszamy za rok. Poniżej link do fotorelacji z wydarzenia, wykonanej przez Pana Sylwestra Nicewiczhttp://www.foto.nicewicz.pl/index.php/212-vii-rajd-rowerowy-w-czerwonem

StowarszyszenieKaFCuki