Najlepiej wiedzą o tym dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoła Podstawowa w Zabielu, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem i Szkoła Podstawowa w Lachowie.

Podczas naszych ostatnich spotkań porozmawialiśmy o wczorajszym święcie WALENTYNKACH
Dzieciaki chętnie wysłuchały opowieści o święcie zakochanych, dzieliły się czym według nich jest miłość i co to znaczy być zakochanym. Rozmawialiśmy też w jaki sposób można okazywać miłość.
Podczas zajęć bibliotecznych w Zabielu dziewczynki usłyszały historię o tym czym jest miłość. Stworzyły również piękne walentynki, którymi obdarowały ukochane osoby.
Z okazji wczorajszego święta życzymy Wam, abyście byli szczęśliwy jak my, kiedy odwiedzacie naszą bibliotekę.