Dziś w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonem gościliśmy przedstawicielki Klubu Seniora i Koła Gospodyń Wiejskich, które uczestniczyły w jakże ważnej akcji prowadzonej przez Policja Kolno, pn. "Świadomy senior, bezpieczny senior".

Aspirant sztabowa Anna Masłowska i starsza sierżant Ewa Zabłocka udzieliły zebranym paniom cennych porad, co zrobić, aby nie paść ofiarą oszustów działających metodą na wnuczka policjanta i pracownika banku
Panie policjantki zachęciły również do zapoznania się z KAMPANIĄ SPOŁECZNĄ #ZNAMTENUMERY promowaną przez TV Puls.
Na zakończenie każda z uczestniczek otrzymała ulotkę - Poznaj ich numery i nie daj się oszukać, na której znajduje się numer telefonu do dzielnicowego
Spotkanie po raz kolejny uzmysłowiło nam, że musimy być bardzo czujni korzystając z dobrodziejstw Internetu
Za wszystkie rady i wskazówki bardzo serdecznie dziękujemy