Na zaproszenie biblioteki  utwory autorstwa Jana Pawła II i o Janie Pawle II czytali Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno – „Ma duma dziś rośnie, że jestem Polakiem”- autor nieznany,   Monika Bągart dyrektor SP w Wykowie – „Pośród niesnasek Pan Bóg uderza”- Juliusza Słowackiego, Amelia Malinowska – z dyskusyjnego Klubu Książki, uczennica  kl. VI SP w Czerwonem – „Z Wadowic do nieba”- Ewy Stadtmuller,  Mariusz Wesołowski- dyrektor Centrum Kultury Gminy Kolno  Koźle – „Porozumienie, katechizacja wycieczki” fragment  książki  „ Karol Wojtyła”- ks. Mieczysława Malińskiego, Jacek Bagiński dyrektor SP  w Czerwonem – „Musicie” wg nauk Jana Pawła II. Nagranie zrealizował Sylwester Nicewicz.

Działanie odbyło się  w związku  z realizacją przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwonem projektu „Śladami Jana Pawła II”, który jest dofinansowany z Programu Partnerstwo dla książki z Ministerstwa kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału na FB GBPczerwone

Teresa Skrodzka

 

GALERIA ZDJĘĆ