29 sierpnia grupa projektowa z programu Równać Szanse, po półrocznej pracy w projekcie „Szlakiem podlaskich smaków” wybrała się na spływ kajakowy Krutynią. Przed rozpoczęciem spływu profesjonalny ratownik i instruktor poinformował wszystkich o zasadach zachowania się i bezpieczeństwa na wodzie. Po udzielonych wskazówkach, wystartowaliśmy z miejscowości Krutyń i pokonując ok. 14 km kajakami dopłynęliśmy do Ukty. Pogoda w tym dniu dopisała idealnie. Wspólny wyjazd zrelaksował wszystkich i dostarczył niezapomnianych przeżyć estetycznych, gdyż trasa wiodła nas przez niezwykle piękną i malowniczą część Mazur.

Zorganizowanie wyjazdu na kajaki było możliwe dzięki wsparciu projektu przez sponsorów, za które jeszcze raz dziękujemy. Podziękowania kierujemy także w stronę Józefa Bogdana Wiśniewskiego – Wójta Gminy Kolno za umożliwienie dojazdu uczestników na spływ.

GBP Czerwone

GALERIA ZDJĘĆ