Podczas tegorocznych ferii zimowych Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem zorganizowała dla czytelników i sympatyków biblioteki wycieczkę do Białegostoku, w której  wzięło udział 50 osób.

W ramach wyjazdu uczestnicy wycieczki udali się do Kina Helios, gdzie odbyła się projekcja filmu przygodowego „Doktor Dolittle”. Pobyt w kinie miał na celu nie tylko dostarczenie wrażeń artystycznych, ale także kształtowanie nawyków właściwego zachowania się młodego człowieka w instytucjach kultury. Po projekcji filmu zorganizowana grupa uczestniczyła w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na krytym lodowisku BOSiR w Białymstoku. Ostatnim punktem wycieczki był wspólny posiłek w ulubionej restauracji dzieci McDonald’s.

Wyjazd był bardzo udany, wszyscy wrócili odrobinę zmęczeni, ale przede wszystkim zadowoleni i pełni dobrych wrażeń. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy już za rok!

GBP w Czerwonem

 

GALERIA ZDJĘĆ