Choć świętowanie zakończenia projektu „Tu moje miejsce, tu jest mój dom” miało miejsce 11 lipca to nazajutrz młodzież z grupy projektowej w asyście opiekunów udała się do Łomży. Na początek Jump6, czyli park trampolin, gdzie młodzież wypoczęła aktywnie wykonując salta, fikołki i inne akrobacje pod okiem animatorów zabaw.  Po tych szalenie wyczerpujących zmaganiach młodzi regenerowali swoje siły w miejscowym McDonald’s. Na koniec dnia głodni wrażeń artystycznych udaliśmy się do kina Millenium by tam obejrzeć seans filmowy „41 dni nadziei” i na tym wspólny wyjazd się zakończył.

Wspólna wycieczka na zakończenie działań projektowych nie byłaby możliwa gdyby nie dobrowolna inicjatywa Wojciecha Jermacza – przewodniczącego Rady Gminy Kolno, który ufundował nam bilety do kina, za co serdecznie dziękujemy.

 

GALERIA ZDJĘĆ

21 kwietnia grupa  projektowa uczestniczyła w warsztatach komunikacji interpersonalnej, które przeprowadziła pani Barbara Sielawa.  Zdobyta wiedza posłuży nam w rozmowach ze sponsorami i z mieszkańcami naszej miejscowości podczas planowanych wywiadów. Na spotkaniu zaprojektowaliśmy wzory koszulek dla grupy, które wysłaliśmy drogą mailowa do sponsora, właściciela Zakładu Pracy Chronionej Hetman w Kolnie. W ciągu bieżącego tygodnia odwiedzimy sponsorów, by wsparli nas finansowo w celu wyprodukowania tablic zewnętrznych.

 Grupa projektowa

 

GALERIA ZDJĘĆ