W niedzielę 5 lipca 2020 r. nasza grupa projektowała nie próżnowała tylko aktywnie włączyła się w uczestnictwo, bądź realizację II Rowerowej Gry Terenowej - imprezy sportowej zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną, Koło Gospodyń Wiejskich i Bibliotekę Publiczną w Borkowie.

Gdy jedni z zapałem na trasie gry zdobywali punkty inni w tym czasie, jako agenci, na bazach gry przeprowadzali konkurencje sprawnościowe. U Natalii można było sprawdzić swoją celność strzałów do bramki, skosztować pysznego kompotu z truskawek,  Julia zachęcała do przenoszenia strudzonych cyklistów "na krzesełku", zaś Klaudia z bratem Bartoszem poczęstowali rowerzystów mlekiem i sprawdzili na modelu ćwiczebnym ich umiejętność dojenia krowy. Podczas pikniku w remizie OSP w Borkowie dziewczęta sprawdziły karty gry i asystowały podczas wręczania pamiątkowych medali. To był naprawdę udany dzień

II Rowerowa Gra Terenowa została zorganizowana dzięki środkom finansowym udzielonym OSP w Borkowie przez gminę Kolno w ramach realizacji zadania publicznego "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej na 2020 rok" oraz dotacji Banku Spółdzielczego w Kolnie.

 

GALERIA ZDJĘĆ