Tym razem grupa projektowa "Śladami przeszłości i teraźniejszości" RKG Równać Szanse 2019 pracowicie spędziła kolejną sobotę na warsztatach dziennikarskich w Białymstoku.  15 lutego 2020 r. odwiedziliśmy Radio Białystok, gdzie niektórzy m.in. mogli sprawdzić się w roli spikerów radiowych, co okazało się sporym wyzwaniem i fajną przygodą Następnie odwiedziliśmy telewizje TVP3 Białystok, w której mogliśmy zobaczyć profesjonalny sprzęt telewizyjny oraz studia nagraniowe. Korzystając z okazji, że byliśmy w Białymstoku wybraliśmy się na lodowisko, by fajnie spędzić czas szlifując umiejętności łyżwiarskie.

Dziękujemy pani Marcie Nazarko z Radia Białystok oraz panu Damianowi Tworkowskiemu z TVP3 Białystok za ciekawie przeprowadzone warsztaty oraz za pokazanie "od kuchni" pracy dziennikarzy.

Mateusz Góralczyk, Jakub Terepka, Kinga Wielbut

 

GALERIA ZDJĘĆ